top of page
JÍDELNÍČEK

Z několika možností, jak zabezpečit pestrá, zdravá a chutná jídla pro děti předškolního věku, jsme zvolili systém firmy Almed servis s.r.o., se sídlem ve Škvorci.
Tato firma se dlouhodobě zabývá výrobou hotovoých jídel, splňuje a dodržuje veškeré vyhlášky, podmínky a přísné předpisy pro tento obor. Svá jídla dodává k plné spokojenosti do škol, školek, mateřských center a soukromých firem.

Pro naše dětské centrum jsme vybrali jednu z posleních a osvědčených technologií při přípravě a převozu jídel - zchlazování. Tato možnost splňuje vysoké hygienické nároky, jídla je možno balit přímo po porcích, uchovávají se v chladu a výhodou je i prodloužená délka trvanlivosti. Tento zvolený způsob nám schválila také Okresní hygienická stanice v Kolíně.

Děti mají po dobu svého pobytu v dětském centru zajištěn pitný režim, dopolední a odpolední svačinku a teplý oběd. Samozřejmou součástí jídelníčku jsou mléčné produkty a ovoce a zelenina.
Případná omezení ve stravě (zdravotní diety, alergie) je nutné oznámit. Jídla jsou zdravá a chutná, nepreferujeme však biopotraviny, ani vegetariánskou kuchyni.

Cena stravného na den je 75 Kč.

bottom of page